יובל ביטון בדרך לבית האח הגדול

יובל ביטון בדרך לאח הגדול - ראשית

הפעם זה יקרה? הדוגמן הבינלאומי צפוי להיות חלק מדיירי העונה החדשה של האח הגדול. ואם תקראו עד הסוף, תמצאו פרטים על דיירים נוספים.

עם עליית קמפיין השמות בשלטי החוצות, רשימת השמות לעונה החדשה מתארכת. בTMI מפרסמים על יובל (לא כמו יובל מעתוק אלא כמו יובל 50 שנה), שעשוי להיות חביב הבנות הבא. יובל גדל בדימונה ועם השנים הפך לדוגמן בינלאומי. היום הוא בן 26 אבל כבר בגיל 18 נשלח לשבוע האופנה במילאנו. בארץ הוא הצטלם ללי קופר, מאיה ג'ינס, ובעולם גם יצא לו להשתתף בתצוגת אופנה עבור דולצה אנד גבאנה. לפי הלוק יש מצב שמדובר פה בליהוק שיכול להבין רומן בתוך בית האח הגדול.

בטטת כורסה יובל ביטון
אולי הפעם? יובל ביטון. צילום: רשתות חברתיות

נציין ששמו של יובל כבר עלה כדייר אופציונלי לפני כמה שנים, ונראה שהפעם זה לגמרי הולך לקרות. אם אכן יובל יהיה אחד הדיירים בעונה, הוא יצטרף לאיש חיי הלילה, תום ברכה, איידן פלאט מהמחאה בלוס אנג'לס, ודנה בן שושן – מפונה מהצפון, בת 41, נשואה פלוס 4, שניסתה את מזלה בעונה הנוכחית של מאסטר שף אך לא העפילה לשלב הנבחרת.

בטטת כורסה דנה בן שושן צילום מסך מתוך מאסטר שף
בפורמט הזה היא תצליח? דנה בן שושן. צילום מסך מתוך 'מאסטר שף'

אם לא יהיו שינויים, ארבעת הדיירים הנ"ל ודיירים פוטנציאליים נוספים שטרם נחשפו – ביניהם גם דרוזי, מוזיקאית, ובחור עם שם זהה לשל יוצא ריאליטי אחר – ייקחו חלק בעונה שתתחיל ב2.6.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בטטת כורסה איידן פלאט האח הגדול - ראשית

איידן פלאט בדרך לבית האח הגדול

בטטת כורסה כוכבי השלטים נחשפים האח הגדול

כוכבי השלטים נחשפים – יהב, דני, אורית ולירון