אברהם וספיר הריב הראשון – כל הפרטים 👇

בשלישי האחרון, לאחר כניסת שחף וטליה וקבלת המכתבים מהבית, ספיר כעסה על אברהם שחיבק את שיר לידה, וקמה והלכה מאותה סיטואציה. השיחה מתחת לשמיכות העלתה שאלות, כולל למה קאזם שאל את ספיר אם היא באמת אוהבת את אברהם.

דבר נוסף שהשפיע על מצב הרוח של ספיר – במכתב של אברהם המשפחה כתבו לו 'אל תתן לאנשים לעוור אותך'. חשוב לציין שהדיירים הבינו מהכתוב שהמכתבים שקיבלו היו על הסיטואציות שקרו עד לפני חודש בלבד – כלומר כל מה שקרה ב30 הימים הראשונים נכנס למכתב, ומה שקרה מאז – לא. כך שהמשפט על עיוורון יכול להיות מיוחס לדייר/ת אחר/ת מלפני חודש.

לאחר הריב והשיחות עם אברהם – ספיר הבינה שהיא מצטיירת כחדה, שקולה ואולי אפילו אסטרטגית בגלל שהיא לא יודעת להביע רגשות. לספיר גם היה מסר במכתב שעשוי להתפרש כרמז שכנראה לא היא תהיה המנצחת – 'הדרך חשובה יותר מהתוצאה'.

במהלך הלילה גם ספיר וגם אברהם התנצלו אחד בפני השנייה – היא על שהסיטואציה לא הייתה נעימה לו והוא על שהרים את הטון, כך שכרגע נראה שהרי קרה ונפתר באותו הלילה.

לחצו על התמונה של הטיקטוק כדי לצפות בריב המלא מתחת לשמיכות –

מה אתם חושבים על האירועים?


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 תגובות

    • הוא לא נותן לה??? חחחחח מי נכנס למיטה של מי ראשון? ספיר נכנסה למיטה של אברהם והיא זאת שרודפת אותו. אז יאלה כל הגזענים פה… אפשר לחשוב העור שלה לבן אז?? זה אומר שהיא מיוחדת והוא לא?? צבע זה צבע אדם זה אדם. תחשבו על זה.
      תבחנו ותשפטו אדם רק על פי ההתנהגות שלו ולא לפי צבע עורו כי זה בורות!!!!!

    • סליחה???!! אברהם לא נותן לה להיות רגע? חחחחחחח הצחקת אותי ממש. היא זאת שנכנסה לו למיטה ומאז לא יצאה. חוץ מפרצוף יפה מה יש לה בכלל???!!! גוף גברי ענק גועל. שתגיד תודה שהוא סובל אותה בכלל חתיכת גברית ואינטרס נטו!!!!!

סקר הדחה 7 של האח הגדול 2023

סקר הדחה 8 של האח הגדול 2023