גל רובין חגגה בר מצווה. השורדים אישרו הגעה – ולא הגיעו

בחמישי האחרון השורדת גל רובין חגגה בר מצווה לבנה יאיר, באולמי eyo באור יהודה, יחד עם בן זוגה תמיר נחום, ו 5 ילדיה הנוספים – בן ציון, שירה, טליה, נועה, אוריה. אל האירוע הוזמנו כל השורדים, חלקם אישרו הגעה, חלקם לא, וחלקם לא הגיעו למרות שאישרו. כל הפרטים.

גל רובין והילדים. צילום: אור גפן
גל רובין ובן הזוג תמיר נחום. צילום: אור גפן

לא סוד שגל רובין חזרה לארץ לאחר צילומי הישרדות, ולא כולם איתה בטוב. לאחר הסערה בקבוצת הוואסאפ של השורדים, הגיע אירוע בסוף השבוע שהיה אמור לחבר בין המשתתפים במשחק ולשים הכל מאחור, אך בפועל הרגשות מהמשחק עדיין לא התנתקו.

תשעה שורדים אישרו הגעה לבר המצווה של הבן של גל – דניאל ציוני, טל מורד, אבירן שמואל, אלית מוסאיוף, מאור שושן, ניר רגב, סהר כהן, קייסי זפטה, ודורין דותן. אולם רוב השורדים שאישרו הגעתם, לא עמדו במילה שנתנו לגל, וחלקם אפילו העלו סטוריז מבילויים אחרים באותו ערב. כך למשל, טל מורד שאכן אישר הגעה והיה לבן הברית הראשון האמיתי של גל במשחק, שיתף שבילה עם בת הזוג, מאיה קיי, ועם שורדים נוספים גיא רוזן וירדן זוהר. שלושת השורדים שאישרו, 'עמדו במילה' והגיעו לפרגן לגל היו המודח ה2 ניר רגב שהגיעה עם הצמודה החדשה, לודה גרוס, וגם סהר כהן ואלית מוסאיוף שנכון לרגע זה לא נמצאים עם גל באותו השבט במשחק. האם מצפה לנו ברית בהמשך המשחק? ימים יגידו.

סהר כהן. צילום: אור גפן
אלית מוסאיוף. צילום: אור גפן
ניר רגב ולודה גרוס. צילום: אור גפן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

סקר הדחה 6 – הישרדות 2023

יוסי בן יוסף הערב בנינג'ה ישראל. צילום: פיני סילוק

" תמיד יש חששות כי הכל יכול לקרות" – יוסי בן יוסף בראיון לקראת פרק המוקדמות