🔹 שי הצליחה לצלצל בפעמון בזמן בחלק מהפעמים אך בחלק לא. באחת הפעמים פספסה בשנייה אחת את הצלצול.

🔹 אתי בחרה קטעים להציג לדיירים בבית. אחד הקטעים היה הקטע המצחיק שגיא נתקע במצלמה בכיתה במשימת התיכון. קטע נוסף היה שיחה בין אלון לגיא ואתי יכלה להקרין את הקטע רק לשניר וגיא, אך בחרה להקרין לכל הקבוצה. בקטע שהוקרן גיא אמר לאלון ששניר החליט לעשות צעד "מתייפייף" כשהוא שם את הכיפה על הראש והוא לא מאמין לכך. בשיחות שלאחר הקרנת הקטע מספר דיירים יצאו נפגעים מגיא, ביניהם גם ניקול. האירועים הנ"ל הובילו את גיא להפעיל את נוהל העזיבה בבוקר למחרת, שאומר שתוך 24 הוא צריך לתת תשובה סופית האם הוא מעוניין לצאת מהבית.

בטטת כורסה האח הגדול 2023 משימת האגדות אתי בתפקיד המלכה הרעה וסתיו בטירת רפונזל. צילום האח הגדול
אתי בתפקיד המלכה הרעה וסתיו בטירת רפונזל. צילום: האח הגדול

🔹 קטע נוסף שהוקרן היה לאברהם וספיר שצפו בורד פלדמן שניתחה ב'העולם הבוקר' את שפת הגוף של ספיר כשל אסטרטגית. כשהשניים חזרו לחצר לשאר הדיירים הם לא סיפרו את כל מה שהיה בקטע ושמרו לעצמם.

בצפו בקטע שהוקרן לספיר ואברהם –

🔹 המשימה של לרה הייתה להישאר ערה כל הלילה. לאחר שהצליחה לרה השלימה את שעות השינה במהלך היום והתגמול שלה היה הבת שלה שנכנסה לבית להעיר אותה בזמן שדיירי הבית צפו בזה בסלון.

🔹 שניר ואברהם היו צריכים לבחור מסר מהבית ללין או סתיו. תחילה אברהם רצה לבחור בסתיו כי לין מקבלת יותר תמיכה בצעקות ומסוקים, אך סתיו ביקשה לוותר ולתת ללין. אברהם ושניר בחרו לתת ללין, בחירה שאכזבה את ספיר שטענה שהתוצאה משרתת את סתיו.

בטטת כורסה האח הגדול 2023 משימת האגדות
גיא בתפקיד פינוקיו, שעות לפני הפרישה. צילום האח הגדול
גיא בתפקיד פינוקיו, שעות לפני הפרישה. צילום: האח הגדול

סוף המשימה – הדיירים עלו על גיא שהוא זה שקיבל את משימת העמדת הדיירים. לאחר שהשם האחרון שנכנס לרשימה היה יובל לוי, הדיירים חשפו את גיא ובכך ביטלו את רשימת ההדחה שכללה את לין, יענקי, אתי, שי, שניר ויובל. התוצאה – הדיירים יעמידו להדחה כרגיל, וכרגע אין חסינויות לאף דייר וכל אחד יכול למצוא עצמו ברשימת ההדחה השבועית. לאחר שהפעיל את נוהל העזיבה כאומר, האירועים והשיחות לאחר חשיפת רשימת ההדחה של גיא, הביאו את גיא להחלטה הסופית לצאת ולפרוש מבית האח הגדול.

אחרי הפרישה של גיא – מי הזוכה שלכם ? לחצו כאן להצבעה בסקר הזוכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *