🔹יענקי קיבל מתנה להגיש מהדורת חדשות קצרה. במהדורת החדשות שהגיש לדיירים הוא סיפר להם עדכונים עלמה שקורה בחוץ – המבצע בג'נין, הפרידה של נועה קירל, ומצבו הבריאותי של ראש הממשלה, וכמובן ההפגנות מדי שבוע.

מגיש-החדשות-של-הבית-יענקי.-צילום-האח-הגדול
מגיש החדשות של הבית יענקי. צילום: האח הגדול

🔹בזמן שידור הפרק של יום ראשון, בבית האח הגדול המשימה נמשכה. אברהם קיבל מתנה ארוחת ערב עם ספיר וההורים שלה, ארוחה שהגיעה גם עם מסרים מספיר לדיירים. בעקבות הריבים האחרונים של הדיירים עם ליאל, ספיר אמרה לכולם לדבר עם ליאל, וגם אמרה לליאל להפסיק לריב עם שניר. אמא של ספיר ושניר מסרה שהם אוהבים את שי, את הדרך שלה ואת מי שהיא. עוד חיזוק ששניר קיבל היה מספיר – "תמשיך, אני גאה בך".

2 הדיירים שנשארו בטופ המשימה הם יובל ויענקי שמסתמן שהכרטיס לגמר ילך לאחד מהם וזאת ע"פ בחירת 5 הדיירים הנותרים. סתיו וליאל ככל הנראה יעניקו ליובל את הכרטיס, אברהם אמר לפני תחילת המשימה שהוא רוצה שיענקי יסיים במקום ה1 במשימה, ושי ושניר יצטרכו לבחור בין יובל שהרגישו ממנה ריחוק לפני המשימה לבין יענקי שהעמיד את שניר להדחה בהדחה הפומבית האחרונה.

יובל-או-יענקי-מי-יקבל-את-הכרטיס-לגמר.-צילום-האח-הגדול
יובל או יענקי ? מי יקבל את הכרטיס לגמר ? צילום: האח הגדול

הבחירה של 5 הדיירים תתקיים הערב בשידור חי, לפי סקר הזוכה יובל צריכה את הכרטיס לגמר יותר מיענקי – להצבעה בסקר ולתוצאות המלאות לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *