במהלך ליל יום שני דיירי הבית היו צריכים להתחלק לזוגות. בבית יש מספר אי זוגי של דיירים, מה שאומר שדייר אחד יישאר לבד. נציין כי אתי הציעה לעשות שלישייה במקום זוג כדי שאף אחד לא יישאר לבד – התשובה מהאח הייתה 'לא'.

בתום חלוקת לזוגות במסיבה אמש, ולאחר שאברהם היה בן זוג של ספיר, ובסוף הבחירות סתיו נותרה לבד. בעקבות כך סתיו החליטה במהלך המסיבה ללכת לחדר ולהיות לבד.

סתיו בחדר הארונות. צילום: האח הגדול
סתיו בחדר הארונות. צילום: האח הגדול

הבחירה של אברהם אגב, הוא הסביר, הגיעה לאחר ההחלטה של סתיו במשימת הקינוחים להוציא את ספיר מישיבות התקציב ובכך לפגוע בכל דיירי הבית – שלדעתו מגיעה מקנאה שלה ביחסים של אברהם עם ספיר. במהלך אתמול לפני המסיבה – סתיו אישרה בפניו שהיא אכן מקנאה.

אברהם וסתיו בשיחה לאחר משימת הקינוחים.
צילום: האח הגדול
אברהם וסתיו בשיחה לאחר משימת הקינוחים. צילום: האח הגדול

דיירי הבית כבר הבינו את רעיונות ההפקה והסיפור שבונים לסתיו, ותיארו את הסיטואציה כסצנה שרצו ליצור כדי שסתיו תהיה מסכנה. חלק הסכימו שאם הם בחצר והיא בחדר והם לא נותנים לה במה – זו בעצם הבמה שהיא מקבלת ומה שמאדיר אותה.

ביום שאחרי, חלוקת הזוגות הייתה חלק ממשימת המיחזור שם הדיירים התחרו ביניהם, וסתיו בחרה אילו זוגות ישתתפו במשימות ואילו לא. הפרסים במשימות – חסינות ומסר מהבית. בין הבחירות שעשתה, סתיו בחרה שאברהם וספיר ושי ושניר לא יתחרו. אברהם וספיר נפגעו מהבחירות של סתיו ודיברו בשיחה אישית שהבחירות שלה מונעות מרוע ולא מלעשות טוב לאחרים. אברהם אמר שהוא פגוע מאוד מסתיו ושבחרה להעניש אותו.

אברהם וספיר בשיחה לאחר משימת המיחזור. צילום: האח הגדול
אברהם וספיר בשיחה לאחר משימת המיחזור. צילום: האח הגדול

תוצאות המשימות – לין ומעתוק התחרו עם יענקי ובן. כשהבנות ניצחו היו צריכות לבחור חסינה אחת ולין נבחרה. בן קיבל מסר מהבית הכולל מכתב מאשתו וציורים של הילדים. כשדיברה עם אברהם, סתיו הסבירה שהוא, ספיר, שניר ושי לא צריכים את החסינות כדי להישאר, ושקיוותה שיובל היא זו שתזכה בחסינות.

לין חסינה מהדחה השבוע. צילום: האח הגדול
לין חסינה מהדחה השבוע. צילום: האח הגדול

סקר הזוכה נמשך – כנסו להצביע לזוכה שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *