🤩 קבוצת הכוכבים כרגע – מעתוק, יובל לוי, שניר, אברהם, בן

😶 קבוצת הניצבים כרגע – סתיו, אתי, יענקי, לין, לרה, גיא, אלון

אלון ובן בסיום משימת הריקוד.צילום - האח הגדול
צילום: האח הגדול

👥👥 משימת הדילמות – ניקול וספיר מול שי וגל – 

האח נתן לדיירים תקציב מותרות של 4480, ממנו יירד כסף עבור קניית תמונות של הדיירים ובני המשפחה, תוך הצבת דילמות ל2 הזוגות המתחרות – ניקול וספיר מול שי וגל. ברוב הדילמות, הזוגות היו צריכים לעשות בחירה של תמונת אחת בכל פעם מבין 2 תמונות. מחירי כל תמונה נעו בין 350 ל450.

🔷ניקול וספיר –

🔻גל או סתיו – בחרו בגל תוך נימוק שהיא תורמת יותר לבית. לאחר הבחירה, הבכי של סתיו התגבר וספיר עצרה את המשימה כדי לגשת אליה ולהחזיר אותה לסלון. לאחר המשימה סתיו הצהירה בפני אתי ש'השטן ייצא עוד יותר'.

🔻בן או אלון ושי – בחרו באלון ושי תוך נימוק שמדובר ב ב2 תמונות שישמחו 2 דיירים על פני תמונה אחת שתשמח דייר אחד.

🔻תמונה ללין או ביטול איסור מסר מהמשפחות לאחד מדיירי המשימה הסודית (שניר, ניקול, יענקי, גיא, מעתוק) – בחרו בביטול איסור עבור מעתוק. בתגובה לין פרצה בבכי שנמשך גם דקות ארוכות גם לאחר סיום הדילמות, מספר דיירים ניסו להרגיע אותה, אך כפי שנחשף כאן – לין הפעילה את נוהל 24.

לין מגיבה בבכי לתמונה של המשפחה. צילום - האח הגדול
צילום – האח הגדול

🔷שי וגל –

🔻לרה או אתי – בחרו בלרה מתוך נימוק שאתי חזקה יותר. אתי קיבלה בהבנה, אך לאחר המשימה טענה שאפשר היה לוותר על חלק מהתמונות תמורה התקציב, וכעסה שכמעט לא ניגשו למפסידים לאחר הפסד התמונה אלא למי שנבחר.

🔻יובל לוי או משפחת בורגיל (שניר וספיר) – בחרו במשפחת בורגיל כדי לעשות טוב ל2 דיירים ולא רק ל1. יובל לוי הגיבה לאחר המשימה שהיא לא הסכימה עם הבחירה כי לכל אחד משניר וספיר יש בן משפחה בתוך בית האח, ולה לא.

🔻הדילמה שחתמה את המשימה והקשה מכולן, בייחוד בגלל הבחירה הבאה – תמונה לאברהם תמורת כניסה לרשימת ההדחה של שי או גל – הבנות לא רצו להיכנס לרשימת ההדחה והחליטו לא לתת לאברהם את התמונה. לאחר המשימה גל הוסיפה בפני מספר דיירים – 'אם זה היה בן, הייתי נכנסת לרשימה'. נזכיר ששי וגל קיבלו תמונה במסגרת המשימה הנ"ל.

לאחר קניית התמונות הדיירים סיימו את המשימה עם 2330 ש"ח לתקציב.

בחירת הצופים מי מהזוגות עשה את הבחירות הנכונות יותר – ספיר וניקול. שי וגל מצטרפות לקבוצת הניצבים. 

נבחרת הכוכבים המלאה – מעתוק, יובל לוי, אברהם, שניר, בן, ספיר וניקול.

רגע לפני רשימת ההדחה שתתפרסם בקרוב – מי הזוכה שלכם? הצביעו עכשיו לדייר האהוב עליכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *