במהלך הלילה, לירון וגיא נכנסו לבית האח ודיברו עם הדיירים. משפחת כל דייר הפנתה שאלות לדיירים אחרים. בין השאלות, אמא של ליאל שאלה את סתיו איך זה לגרום לדיירים עוול. רוב השאלות שהופנו לשי היו על מערכת היחסים עם שניר. עוד בקטעי הוידאו – סרטון של הילדים של סתיו.

במהלך הלילה התבצעה גם העמדה פומבית להדחה במסגרתה יענקי העמיד את שניר וליאל, מעתוק את סתיו ועדן, אורי את ליאל ואברהם, שי העמידה את סתיו ואז הטילה פצצה שעוררה סערה – העמידה גם את ליאל להדחה.

שי הסבירה את הבחירה השנייה שלה בכך שאורי כבר מועמד אז לא ניתן לבחור בו ומתוך החדשים היא מחוברת יותר לעדן, הסבר שלא התקבל ע"י ליאל. רשימת ההדחה שהתקבלה הייתה – אורי, סתיו, ליאל, שניר ועדן.

ליאל ואברהם לאחר ההעמדות להדחה
ליאל ואברהם לאחר ההעמדות להדחה. צילום: האח הגדול

למחרת בבוקר אורי הודיע על פרישתו מהתכנית, אלא שעל האח הגדול היה לסיים את המשימה. 5 המועמדים להדחה נקראו ע"י האח לבחור בין 2 חלופות – להשאיר את רשימת ההדחה ולסכן את עצמם בתמורה לתקציב מותרות, או להרחיב את הרשימה לכל דיירי הבית ובכך להוריד מהסיכון להיות מודחים תמורת תקציב בסיסי.

אורי תחילה רצה להרחיב את כל הרשימה. לאחר שליאל הצטרף כדי ששי תיכנס לרשימת ההדחה, אורי שינה את דעתו והצביע להשאיר את הרשימה כפי שהיא, החלטה שהתקבלה ע"י הרוב.

לאחר הפרישה של אורי, ברשימת ההדחה כרגע 4 דיירים – סתיו, שניר, עדן וליאל – רשימה שעשויה עוד להשתנות לפני פתיחת קווי ההצבעה. נזכיר כי ליאל מראה סימני מיצוי בבית לאחר הריב עם שי, שגלש גם לריב עם שניר, ובכך נותרו לצידו 2 דיירים קרובים בלבד – יובל ואברהם.

צפו בליאל מראה סימני שבירה –

@couchpotato.il

אחרי הפרישה של #אורינגר – האם #ליאלקוצרי הוא הפורש הבא של #האחהגדול ? ????צפו בשיחה עם #יובלמעתוק . #בטטתכורסה

♬ original sound – ????

למרות שבבית נשארו 8 דיירים, העניינים עדיין סוערים, ועד ההצבעה להדחה – סקר הזוכה עדיין נמשך – כנסו להצביע לזוכה שלכם

תגובה אחת

Leave a Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *