טל ומאיה חושפים בראיון – האם טל הדיח את מאיה במשחק?


ראיון של טל מורד ומאיה קיי ל'לאשה' מסעיר את צופי הישרדות. בין השורות ניתן להניח שטל בשלב מסויים פעל עם גל רובין להדחתה של מאיי קיי מהמשחק.

הדיחו יחד את מאיה? טל מורד וגל רובין. צילום מסך רשת 13.
הדיחו יחד את מאיה ? טל מורד וגל רובין. צילום מסך רשת 13.

מורד: "אני התחברתי לגל רק בשביל המשחק. חברות אפלטונית נטו. אבל כשהגענו לאיחוד והתחברתי עם מאיה, היא התבאסה מאוד והתחילה לקנא. עד האיחוד הייתי ישן לצד גל בלילות. אחרי האיחוד רציתי לישון לצד מאיה, לחבק אותה, אבל גל לא הסכימה בשום אופן. היא הייתה בוכה, מתחרפנת, כאילו היא מאוהבת בי".


קיי: "היא באמת הייתה מאוהבת בו, אבל טל לא הבין את זה בהתחלה. היא לא הייתה מוכנה שאף אישה תתקרב אליו. היא מיד גרמה לי להבין שאני נכנסת לה לטריטוריה".


מורד: "ובסוף גל הצליחה להיכנס לי לראש ולסכסך בינינו. עשיתי משהו בלתי נסלח למאיה. ריסקתי אותה. זו הסיבה שאני לא רוצה להיות בקשר עם גל היום. היא כוחנית מאוד. היא גרמה לי לעשות משהו שממש לא רציתי".


קיי: "ברגע שהגענו לאיחוד, הראייה שלי על המשחק קצת היטשטשה. התחלתי לחשוב יותר על טל, על איך נהיה בחיים האמיתיים. אבל אז הוא פגע בי נורא".


קיי: "כשחזרנו לארץ ידעתי שני דברים: מצד אחד, שאני מאוהבת בטל, מצד שני, שאני לא רוצה שום קשר איתו. עד כדי כך נפגעתי".


מורד: "אבל אני הייתי עוד יותר מאוהב בה. נחתנו בארץ ביום רביעי בלילה, וכבר במונית שלקחה אותי הביתה כתבתי למאיה הודעה באורך מגילה על כמה שאני מעריך ואוהב אותה. היא ענתה לי רק למחרת. אמרתי לה שאני חייב לראות אותה. בסוף היא הסכימה, ובאתי אליה הביתה בשישי בבוקר".

'לאשה' אף צירפו את תגובת גל רובין לכתבה – "אני מפרגנת מאוד לקשר של טל ומאיה, ומאחלת מכל לבי שיצמחו ויאהבו לנצח. מצער אותי לקרוא את בחירת המילים. במשחק על האי טל היה כמו בן עבורי, כמו אחד מילדיי.

לא עברה בי טיפת קנאה לקשר שלו עם מאיה, אני לא בגיל ולא בתרגיל. ההתנהלות שהתקיימה על האי מבחינתי הייתה לשחק את המשחק החברתי שנקרא 'הישרדות'. בהמשך הפרקים גם תוכלו לראות בדיוק איך זה היה".

הראיון המלא עם מאיה קיי וטל מורד התפרסם בגיליון "לאשה" החדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 תגובות

    • ממש לא היא אישה מגילה שסכסכה בין זוג וקינתה והרסה להם והיא התאהבה במישהו שקטן ממנה אפילו שהיא אם ל6 ילדים אז היא ממש לא אישה טובה היא רוכשנית. ומגיעלה !!

סקר הדחה 8 – הישרדות 2023

סקר הדחה 9 – הישרדות 2023