ישיבת הדיירים התפוצצה שוב 💥

בטטת כורסה האח הגדול ישיבת הדיירים התפוצצה שוב. סתיו קצין
צילום: רשת 13

על אירועי הישיבה שהסעירו את הדיירים אחראית שוב סתיו, שהמשיכה לכתוב המון פתקים בהשוואה לשאר הדיירים, כפי שכבר הרגיז אותם בעבר. אלא שהפעם האירועים הסלימו עד להתקרבות פיזית בין חלק מהדיירים, ולראשונה העונה – האח הגדול התערב ועצר את הישיבה.

במהלך הישיבה ויכוח ה'לא אמרתי חרם' נפתח שוב מחדש, סתיו המשיכה להכחיש שענתה 'כן' לשאלה של אברהם 'את עושה עלי חרם?', שוב הזכירה שאורי נגר משלה בנות. בנוסף סתיו שמה פתק תלונה גם ליובל מעתוק, בנושא שלטענת מעתוק כבר נסגר בשיחה בין השתיים לפני מספר ימים. לפי הפרטים, מעתוק לא שתקה וקיבלה חיזוקים לאחר הישיבה מחלק מהדיירים, ביניהם דנה ואורי כהן.

עוד בישיבה – שי אמרה ששיר מפחדת להגיד את האמת על הדיבור המלוכלך שסתיו מדברת איתה, לפי שי כל יום על בסיס קבוע סתיו מדברת אליה בזלזול ובצעקות. בשלב מסויים שי ניגשה לשיר וסתיו חסמה לה את הדרך.

השיא בישיבה היה שסתיו הכניסה מפתח לחזייה, ככל הנראה מדובר במפתח לתיבת התלונות. לפי דברי הדיירים, האח עצר את הישיבה לאחר שהגיעה לגבול שהאח היה צריך להתערב.

לאחר שהסתיימה הישיבה, שסתיו הגיבה לאירועים בדמעות במיטה. נציין כי למרות שברשתות מדברים על אזהרה לסתיו מהאח הגדול, דבר שלא נאמר באופן רשמי כך שכרגע הוא לא עובדה.

בינתיים למרות הבלאגן – סתיו עדיין מובילה בסקר הזוכה –

לחצו להצבעה לדייר שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סקר הדחה 9 של האח הגדול 2023

סקר הדחה 10 של האח הגדול 2023