לבקשתכם, אי המתים בהישרדות – כל הפרטים 🔥

רקע לצעירים – בכמה עונות בעבר הכרנו את אי המתים. הפורמט – כל מודח, לא משנה מאיזה שבט, מגיע לאי המתים ומחכה 3 ימים למודח הבא במשחק. ביניהם יש דו קרב. המנצח נשאר באי המתים, המודח יוצא סופית מהמשחק והולך לוילת המודחים.

בשלב מסויים יש נקודת חזרה (1 או 2, לא קבוע) למשחק למשתתף ששרד באי המתים וניצח את משימת החזרה. בעונה 1 זה קרה פעם אחת עם נועם טור (שלבסוף סיים במקום 2 בגמר).

בעונה 8 זה קרה פעמיים – ענבר (שזכתה בגמר) ויוסי חזרו בהזדמנות החזרה הראשונה ישירות לאיחוד, ומנגיסטו (מקום 3 בגמר) חזר בהזדמנות השנייה.

בשונה מעונות קודמות בהן אי המתים היה חלק בלתי נפרד מהעונה – הפעם אי המתים הוא אי סודי, כ"כ סודי שגם הצופים כביכול לא יודעים עליו עד כה, למרות שנחשף כאן מזמן. בקרוב מאוד, באיזור שלב האיחוד, תתקיים באי המתים משימת חזרה למשחק.

מי מבין אלו שלא פרשו – מאור, ניר, טניה, ספיר, והמודח הקרוב ואולי גם זה שאחריו – ושרד את הדו קרבים יקבל הזמנות לחזור למשחק, הזדמנות שכאמור תוכרע במשימה.

כרגע פרק מוצ"ש הוא יום 20 למשחק – ואי המתים התנהל כבר מההדחה של מאור, אבל בסוד. מאור פגש את ניר לדו קרב, המנצח ביניהם פגש את טניה, המנצח בין טניה והמנצח ה1 פגש את ספיר, וכן הלאה.

כל זה כאמור מתקיים באי סודי, עליו השורדים שנשארו במשחק לא יודעים. ככל הנראה יתוודעו אליו לאחר שתמומש ההזדמנות הראשונה לחזור למשחק.

לפני כשבועיים מאור שושן העלה בסטורי טיזר '21 ימים' על רקע שחור, ויש שיאמרו שמדובר בטיזר ליום החזרה למשחק וליום האיחוד שעשוי להתקיים ביום ה21 – אז יוכרע מי יחזור למשחק ולאיחוד 12 השורדים האחרונים (11 ששרדו + 1 שחוזר).

כמו שראינו, אי המתים כרגע הוא לא חלק משידורי העונה. העונה מסתמן כי אי המתים ישודר כספיישל של פרק אחד או שניים עד לחזרת השורד הראשון למשחק. האירועים החריגים שהביאו לחזרת השורד שפרש לישראל מוקדם מהצפוי, עשויים להיות הסיבה לכך.

אי מתים הסודי הוא לא הסוד היחידי שהשורדים במשחק וחלק מהצופים עדיין לא יודעים. העונה לראשונה, בשונה מעונות ישראל הקודמות, כל מודח (שלא פרש), ישתתף בהצבעת המנצח בגמר – גם אלו שהודחו לפני האיחוד.

בנוסף מה שהשורדים לא יודעים וכנראה יידעו רק לקראת סוף העונה – הפעם 4 שורדים יגיעו לגמר. כלומר, מתוך 18 שורדים יהיו 4 בגמר, ומתוך 14 הצבעות פוטנציאליות יהיו 11 הצבעות לאחר 3 פרישות (נבו, דניאל, ופרישה מס' 3 בהמשך). כמובן שאחד מה11 עלול לקבל וטו ו/או טוויסט אחר.

יש עוד שאלות על האי המתים או שכיסיתי הכל? 😅

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סקר הדחה 7 – הישרדות 2023

בטטת כורסה יוגב מלכה

"באימונים הגעתי ב23 שניות לגובה המידוריאמה" – יוגב מלכה בראיון לקראת פרק המוקדמות