משימת הדייטים – כל הפרטים

מבין דיירי הבית, נבחרו מספר דיירים 'מסקרנים', וביניהם – אור, עידן, בן, יהב, תום, ופרידה. המסקרנים בוחרים לדייט דייר אחר. כך למשל, אור בחר באורית. כל הפרטים על משימת הדייטים

בחדר המשימות ככל הנראה, פרידה פתחה על תום והדר מול כולם. לאחר שיצאו מחדר המשימות, הדר שיתפה עם תום את דעתה על כך ואמרה לו שפרידה מציגה את עצמה כקורבן, כשבעצם אין כלום וטוענת שהיא שחקנית – "היא לא עושה כלום חוץ מלנענע את התחת שלה כל היום פה בבית".

תום והדר. צילום מסך ערוץ 26

במסגרת המשימה, יהב בחר קורלי לדייט – במהלך הדייט, קורלי קיבלה משימות סודיות קטנות לעשות בלי שהאחר יעלה עליו (למשל לקחת אוכל לכיס, לבקש מיהב לדייט לעשות משהו מוזר וכו). לאחר הדייט, לשניים נודע כי במהלך הלילה יצטרכו לישון בחצר בתוך אוהל.

שלב הנשיקות – דני, ברק, נועם, עידן, אורית, אור, קורלי, הדר, ותום – נכנסו בזה אחר זה לחדר האח הגדול והיו צריכים להדגים על חלון זכוכית איך הם מנשקים

פרידה בחרה ביוסי – השניים נכנסו לחדר קולנוע, שם הוקרן להם סרט, וסיכוי סביר שמדובר בקטע מתוך הבית. לאחר שיצאו קיבלו משימה לשבת כל היום בתוך דלי פופקורן ענקי. עוד במהלך המשימה, השניים בחרו באמילי, שלא נבחרה ע"י אחד המסקרנים, וזו התרגשה מהבחירה.

פרידה ויוסי בפופקורן. צילום מסך ערוץ 26

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סקר הדחה 1 של האח הגדול 2024

סקר הדחה 2 של האח הגדול 2024