משימת המעגל של דיאן – כל הפרטים

לאחר כניסתה של דיאן השבוע, היא כינסה את הדיירים למשימת ה'מעגל של דיאן' כדי לשאול אותם שאלות אישיות בפני כולם. לדיירים נאמר שהקהל בבית מצביע להם, והמנצח יקבל פרס חסר תקדים. בפועל – לא הייתה הצבעה באתר, והתוצאות שהתקבלו מידי האח מסתמנות חלק מהמשימה הסודית.

בטטת כורסה האח הגדול משימת המעגל של דיאן
צילום: האח הגדול

בין השאלות שנשאלו והתשובות שהתקבלו  –

???? דיאן שאלה את ניקול אם זה מחזק אותה מבחוץ שהיא בזוגיות עכשיו בבית. ניקול ענתה שבעיניה זוגיות זה דבר שמחליש בבית אבל היא שמחה שיש לה תמיכה מאורי.

???? אתי נשאלה למה היא היחידה שאמרה לגיא שהיא שמחה שהוא עוזב, וענתה שגיא טוב שיצא ושמהרגע שנכנס עשה המון טעויות בדרך שלו

???? דיאן שאלה את שניר אם הוא חושב שאברהם בזוגיות עם ספיר מתוך אסטרטגיה. התשובה של שניר הייתה שלדעתו ספיר כלי במשחק שלו כי הקשר שלהם עזר לאברהם להתחבר לשאר הדיירים.

???? שניר נשאל גם אם הוא מרגיש המנהיג של הבית. כשרצה להגיב, אברהם נכנס לדבריו של שניר ואמר ששניר לקח את כסא המנהיג בתת מודע אז אולי זה גורם לו לחשוב שהוא המנהיג. שניר הגיב לאברהם שהוא מדבר מתוך קנאה

צילום: האח הגדול

???? יובלוי נשאלה במה היא דומיננטית בבית. יובלוי לא ידעה מה לענות, ויענקי טען שיש לה ידע כללי רחב ושהוכיחה שהיא חזקה כשנשארה פעמים רבות בבית למרות שהועמדה להדחה. במהלך המשימה ליענקי הוקרן קטע שדיברנו עליו באופן אישי בכנסת.

???? אברהם נשאל אם הוא מרגיש שהוא מצליח לשמור על העצמאות שלו בקשר עם ספיר. הוא ענה שהקשר מגביל אותו בצורה מסוימת כלפי דיירים אחרים בתוך הבית כי ספיר דומיננטית. שניר קרא לאברהם שחקן.

???? עוד נשאל האם הוא חושב שיגיע יותר רחוק מספיר. התשובה שלו הייתה 'מקווה שכן'. לאחר מכן התעורר ויכוח בין אברהם לסתיו בנוגע לקשר שלו עם ספיר.

???? לסתיו נאמר שהיא ויתרה על המסר מהבית כי הילדים שלה לא מעניינים אותה, מה שהוביל אותה לבכות לאחר סוף המשימה.


???? הדייר שלפי האח ניצח בהצבעות הוא אברהם. הפרס חסר התקדים שהתברר הוא רבע מיליון ש"ח לאברהם תמורת יציאה מהבית כשההחלטה הסופית צריכה להתקבל ברביעי – אלא שמדובר במשימה סודית של אברהם שנחשפה אצלנו בטיקטוק –

@couchpotato.il

אברהם במשימה סודית מהאח הגדול – כל הפרטים באינסטגרם, לינק בביו ❤️???? . #האחהגדול #ישראל #בטטתכורסה

♬ צליל מקורי – בטטת כורסה ???? העמוד הרשמי

במוצ"ש צפויה להתחיל הכניסה השנייה כ2 דיירים כבר נחשפו כפוטנציאל להיכנס. עד אז  –

ההצבעה בסקר הזוכה עדיין נמשכת – כנסו להצביע לדייר שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בטטת כורסה האח הגדול האקס של ספיר ראשית

פרסום ראשון – האקס של ספיר בדרך לבית האח הגדול? ????

בטטת כורסה האח הגדול ריקי רוטר

פרסום ראשון – ריקי רוטר תיכנס לבית האח הגדול ????️‍????️