משימת הפייבוקס – כל הפרטים

במשימה השבועית – כל דייר צריך לבחור מי מהדיירים ישלם על מתנות שהאח מציע. כל פעם מישהו אחר מקבל – אישי או קבוצתי. לאורך המשימה מופיע במסך בסלון סכום של 30 אלף ש"ח בפייבוקס – שמסתמן כסכום לרכישת הכרטיס הראשון לגמר, שיוכרע בבחירת הדיירים בפרק הערב.

הערב-כרטיס-לגמר.-צילום-האח-הגדול
הערב כרטיס לגמר. צילום: האח הגדול


סתיו שיתפה שתרצה שהמשימה תסתיים לטובת יענקי ויובל, כי היא מעדיפה לבחור בטובי לב. ליאל תוהה אם לבחור ביענקי אחרי שהעמיד אותו להדחה בשבוע שעבר. שניר ושי דיברו ביניהם שאין להם סיכוי להצליח במשימה הזו.

🔹סתיו הייתה הראשונה להיכנס. כשהשתתפה במשימה הורידה לאברהם 200 ש"ח.

לאחר שיובל שיתפה שהיא לא יודעת מי לבחור ולפי מה, שניר אמר לה שהיא חסרה לו ולשי ושזה מרגיש להם שהיא בחרה צד כי היא נמצאת פחות איתם מאז רבו עם ליאל וסתיו – ריב שהסלים עוד במוצ"ש לאחר ההדחה, כשלדברי הדיירים שי קראה לליאל 'אפס'. עוד אמר שניר ליובל לקראת המשימה 'בואי נראה כמה את חברה', אמירה שפגעה ביובל.

🔹בהמשך לסתיו ירד 150 ש"ח, ככל נראה ע"י יובל שקיבלה משימה סודית לשלוח את הדיירים לשנת צהריים. לאחר הפיצוץ של אברהם על סתיו, ולאחר שכולם נרדמו – יובל התגנבה מהחדר ונכנסו הפרויקט של רביבו להעיר את הדיירים.

צפו בפיצוץ של אברהם מול סתיו –


🔹יובל קיבלה חצי עוגה לכבוד היומולדת המשותף שלה מחר עם אחיה התאום קובי. את החצי השני של העוגה קיבל קובי, ויובל ראתה סרטון שלו והתרגשה מאוד.

המעגל-שעורר-בלאגן-בבית.-צילום-האח-הגדול
המעגל שעורר בלאגן בבית. צילום: האח הגדול


לאחר מכן הושמע השיר 'יש בי אהבה' והדיירים התרכזו במעגל חיבוקים. שי נכנסה למעגל בין סתיו ליובל, ולאחר שליאל הלך סתיו הזיזה את שי ונתנה חיבוק ליובל בזמן שהייתה מחובקת עם שי. שי יצאה מהמעגל והעדיפה לצפות מהספה למרות שסתיו אמרה לה 'בואי שי, למה?'. לאחר שהסתיים השיר, שי בכתה שסתיו לא שמה את הוויכוחים בצד ברגע מרגש כזה. כשסתיו הבינה ששי בוכה בגללה, היא טענה שהיא לא הזיזה אותה.

עברו לעמוד הבא כדי לגלות את 2 הדיירים שצפויים להתחרות על הכרטיס לגמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ישיבת התקציב של סתיו - תמונה ראשית

סיכום ישיבת התקציב של סתיו 🛒

סקר הדחה 18 האח הגדול

סקר ההדחה האחרונה של האח הגדול 2023