משימת תיכון האח הגדול – כל הפרטים 🧿

בטטת כורסה משימת תיכון האח הגדול

דיירי הבית התעוררו היום למשימת התקציב הראשונה לעונה. בית האח הגדול הפך לתיכון, והנה כל הפרטים על אירועי המשימה 👇

לדיירים יש מספר פסילות סגור במעטפה שתיפתח רק בסוף המשימה ותקבע האם עמדו במספר הפסילות המותר (תקציב מותרות) או לא (בסיסי)

המורה אתי ביקשה (בהוראת האח) מכל תלמיד לבחור את מלך ומלכת הכיתה לדעתם. אלו חלק מהבחירות של התלמידים – ניקול בחרה בגל וגיא. שניר בחר בבן ושי. אברהם בחר ביענקי וספיר. עידן בחר ביענקי ואתי. לין בחרה ברוי כמלך הכיתה, רוי בחר בלין כמלכת הכיתה, גיא בחר בסתיו כמלכת הכיתה. הבחירות שהגיעו לאחר מכן הכריעו את התוצאה – בן ולרה הם מלך ומלכת הכיתה.

בהמשך מלך ומלכת הכיתה היו צריכים לנחש את תוצאות המבחן הסוציומטרי שערכו התלמידים. עבור כל קטגוריה, בן ולרה היו צריכים לבחור את ה3 שקיבלו את מספר הקולות הגבוה ביותר. בין הקטגוריות – רכלן, ליצן, חכם, ילדותי, יפה, ומזוייף שם בין התוצאות נבחרה סתיו, שגררה תגובה אמוציונלית מאוד מצידה. במבחן הסוציומטרי הדיירים צברו מספר פסילות.

לאחר מכן, רוי לקח חלק במשימה שהכניסה מהעבר את הקשר שהיה לו לדיירת העונה הקודמת דיאן שוורץ, איתה יצא בעבר – מה שגרם ללין להגיב לא טוב, ובהמשך לזה רוי נכנס למחשבות שאין לו את המקום האישי שלו בבית. כעת מסתמנים סדקים ראשונים בין השניים ומחשבות על חישוב מסלול מחדש.

לאחר שחזרו לכיתה, בן שיתף סיפור אישי על המשפחה שלו והילדים, האח השמיע לדיירים את השיר 'אמן על הילדים שלי' אז תתכוננו להרבה דמעות בפרק.

במסגרת המשימה, מאיה קיבלת מצלמת וידאו כדי לראיין ולתעד את הדיירים, במטרה להגיע להחלטה נכונה יותר את הדייר שיתמודד מולה בדו קרב על ההדחה הראשונה לעונה.

עדכונים 24/7 לפני כולם באינסטגרם של בטטת כורסה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רגע לפני הכניסה לנווה אילן – בן ואלון מקבלים מסרים מהקהל 😳

סקר הדחה 2 של האח הגדול 2023