סיכום ישיבת התקציב של סתיו ????

ישיבת התקציב של סתיו - תמונה ראשית

לאחר ההצבעה בין הדיירים בשני בערב, הוסכם שהשבוע סתיו תשב על הטאבלט עם עזרה מיענקי ויובל. עוד הוסכם ש10 הדקות האחרונות לתקציב יוקדשו לתקציב האישי של אברהם, שזכה בו באחת מקופסאות טרמינל איקס בשבוע שעבר בשידור – תקציב אישי של 250 ש"ח בנוסף לתקציב הקבוצה.

כמוסכם, אברהם לא היה בתקציב בכל הזמן שסתיו הייתה על הטאבלט. כשהאח הודיע שנותרו 10 דק, אברהם הגיע עם ז'קט ורוד של שניר כ"מחווה" לישיבה של סתיו על התקציב.

תחילה סתיו סירבה להתפנות מהטאבלט – 'תגיד לי אני אקנה' כי רצתה להמשיך בהשלמות. מעתוק ביקשה ממנה לפנות מקום לאברהם – "תהיי פיירית", וסתיו התעקשה לשבת לידו.

ישיבת התקציב של סתיו האח הגדול בטטת כורסה
צילום: האח הגדול

כשקיבל את הטאבלט, שי עזרה לאברהם לבחור את התקציב האישי שלו, שכלל הרבה סיגריות וממתקים. האח הדגיש שהתקציב האישי של אברהם הוא עבור אברהם בלבד, כלומר לא לחלוקה.

לאחר הישיבה, סתיו טענה שאברהם הזמין דווקא המון סיגריות וממתקים לעצמו למרות שלא ישתמש בהכל. עוד הוסיפה שלא הזמינה לעצמה שוקולד –
"שי ואברהם העיפו אותי ולא הפסקתי להוסיף ממתקים. גלידות הזמנתי לבית, לא הזמנתי לעצמי".

לאחר שאברהם ניגש להחמיא ליובל באופן אישי על ניהול התקציב ואמר "את ויענקי" ליד סתיו כשסתיו בעצמה הייתה חלק מבניית התקציב – סתיו צעקה מהמטבח לכיוון אברהם בחצר – "לך לעזאזל". השידור צונזר למעט, וכשחזר צעקה לדיירים "גועל נפש, תתביישו לכם", ואז פנתה לחדר האח הגדול בבכי.

מה דעתכם על האירועים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 תגובות

  1. אברהם מצחיק אותי ממש ומעניין הכי מעניין שם. אפילו יענקי צחק שהוא בא עם החליפה הורודה מהלך גאוני

  2. להעיף את שניר השבוע שבוע הבא את אברהם היחס המתעלל שלהם כלפי סתיו הוא איום נורא,על פחות מזה שי חי עף. למה האח נותן יד לחרמות להתעללות זו לא דוגמא לילדים ובני הנוער שיתופים בתוכנית הפח. להעיף את שניר השבוע על מנת להשתיק את אברם ושי אמן ואמן

סקר הדחה 16 האח הגדול

סקר הדחה 16 של האח הגדול 2023

הערב-כרטיס-לגמר.-צילום-האח-הגדול

משימת הפייבוקס – כל הפרטים