פרסום ראשון – אורי כהן, בן הזוג של ניקול, ייכנס לבית האח הגדול

בטטת כורסה אורי כהן האח הגדול

כפי שנחשף בעמוד האינסטגרם עוד לפני ההודעה הרשמית על כך בפרק של יום חמישי – אורי כהן, בן הזוג של ניקול ניקול בוטביניק בחוץ, ייכנס לבית האח הגדול בשבת הקרובה כדייר חדש וקבוע בעונה.

אורי כהן, בן 33. הוא משפטן, יזם ואיש עסקים. לפני כניסתה לבית האח הגדול, ניקול הכירה את אורי בחופשה בחו"ל ושמרו על קשר עד תחילת העונה. כמו כן, ניקול היא לא הדיירת היחידה שמכירה את אורי. לאורי הכרות מוקדמת עם דיירת נוספת, ודומיננטית מאוד – סתיו.

בטטת כורסה אורי כהן האח הגדול

מאז שנכנסה לבית האח הגדול, ניקול הזכירה לא מעט את הבחור שהכירה זמן קצר לפני הכניסה לבית – אורי כהן. מחר ייכנס אורי לבית האח הגדול אלא שניקול תהיה המודחת ותצפה בימיו הראשונים של אורי מהסוויטה.

כידוע לכולם, השניים הכירו בחופשה באתונה במסיבת רווקים של חבר של אורי, ושמרו על קשר במשך שבועיים לפני הכניסה. לכל מי שתהה לגבי הילד בן השנתיים של אורי, אספר לכם שניקול כבר הספיקה להכיר גם את הילד וגם את שאר המשפחה. איחוד של השניים השבוע בבית האח עשוי להצית את האהבה ביניהם מחדש וככל הנראה יהיה לנו זוג חדש בעונה.

לגבי ההכרות עם סתיו, שעוקבת אחרי אורי והוא אחריה, אפשר לספר שסתיו היא לקוחה קבועה כבר שנים באחת המסעדות של אורי, ומעניין יהיה לראות איך ההכרות שלהם תתפתח בתוך הבית 24/7, שכן מספר פעמים העונה סתיו הספיקה לריב עם ניקול.

לאחר הכניסה של אורי, סקר הזוכה ייפתח מחדש – עד אז, עדיין ניתן להצביע לזוכה שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. ניקול תשלח לאורי מסוק רואים שהוא עצוב . הוא שלח לך מתוך האח הגדול פרחים ליום האהבה זה רק כסף

בטטת כורסה האח הגדול משימת האגדות

משימת האגדות – כל הפרטים והדרמה בסיומה

בטטת כורסה סקר הדחה 6 האח הגדול

סקר הדחה 6 של האח הגדול 2023