צבא האמת הסיר תמיכתו בגיא איתן

כבר כמה עונות שצבא האמת מעניק תמיכה לאורך העונה עולה בדייר מסויים, בד"כ הוא גם מגיע לגמר. הזוכה ישראל אוגלבו, שי חי, ודניאל מלכה – כולם קיבלו את תמיכתם ע"י צבא האמת ואף הגיעו רחוק מאוד במהלך העונה. אלא שהעונה זה הסתיים אחרת.

בטטת-כורסה-גיא-איתן-צבא-האמת-
צילום מסך רשת 13

בהודעה שנמסרה הלילה, החליט מנהל צבא האמת, גיא קרידוס, להסיר את תמיכתו בגיא איתן –

"אנחנו מסירים תמיכה בגיא איתן אנחנו לא יכולים ללכת כנגד הדרך שלנו. אנחנו לא יכולים להועיל ולא רוצים להזיק זה בטוח. אנחנו מאחלים לגיא איתן בהצלחה בהמשך הדרך. תמיד תזכרו החיים האמיתים זה לא האח הגדול אלא המציאות בחוץ. אנחנו עושים חישוב מסלול מחדש"

כעת הדיירים הבולטים שנשארו עם צבא וקבוצות תמיכה ותיקות הם לין אלפי (צבא האמת הבלתי מנוצחת שתמכו בעבר בזהבה בן, תמיר ורדי ועוד), ספיר בורגיל (קבוצת 'בעצמה ובביטחון' שתמכו בעבר בגל גברעם, טליה עובדיה ועוד), וניקול (קבוצה בראשות מנהלי קבוצות התמיכה של דיירי העבר אסף גורן ותום חיימוב).

האם הסרת התמיכה בגיא איתן תשפיע על סקר הזוכה של העונה?

כנסו להצבעה – יש לכם 3 הצבעות בכל 6 שעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

4 תגובות

  1. מעולה. בהתחלה היה נראה פייבוריט, אך בהמשך ראו את אותו האמיתי. פרימיטיבי, והמוביל הראשי של החרם המזעזע נגד סתיו. למזלה יש לה נפש חזקה ועמידה, אחרים כבר היו נשברים. זה נכון שהיא יכולה לשגע אדם תוך שניות, אבל חרם – לא מוצדק בשום סיטואציה. זה כבר נהיה הרגל "להחרים". פשוט בושה שאף אחד לא שם לב כבר לסדרת החרמות בבית האח הגדול נגד עידן וסתיו (למעט יענקי שגרם לכולם לעשות חושבים). מקווה שיעיר את הבית שוב לגבי סתיו. ויובל לוי – בעלת אינטילגנציה רגשית גבוהה. מבין אותה שהיא מפחדת לעמוד על שלה ולהביע את עמדתה – שלא תצטרף בטעות לקבוצת החרמות נגד עידן וסתיו. שיודח כבר מוביל החרם הפרימיטיבי הזה.

  2. מצויין דייר שלא צריך לקבל במה בעליל…וחייב אבל חייב לעוף הביתה!

סקר הדחה 3 של האח הגדול 2023

בטטת כורסה לין אלפי האח הגדול נוהל עזיבה

חשיפה בבטטת כורסה – בעקבות אירועי המשימה אתמול, לין הפעילה נוהל עזיבה ????