רונה לי מחוץ לרוקדימים, זו השופטת החדשה שתחליף אותה

הרקדנית הבינלאומית לאה ינאי מצטרפת לפאנל השופטים של ״רוקדים עם כוכבים״

בקרוב על המסך. לאה ינאי, השופטת החדשה של רוקדים עם כוכבים
בקרוב על המסך. לאה ינאי, השופטת החדשה של רוקדים עם כוכבים.

לאה ינאי, מבכירות עולם המחול המקצועי בישראל ובעולם מצטרפת לפאנל השופטים בעונה החדשה לצד אנה ארונוב, דוד דביר ואלי מזרחי.
העונה צפויה להתחיל להצטלם בשבועות הקרובים.

ינאי מתחזקת קריירה של למעלה משני עשורים בעולמות הריקוד בארץ ובחו״ל. בין היתר, בוגרת להקת המחול בת דור, סולנית לשעבר של הבלט הישראלי ושל הבלט השבדי. שיתפה פעולה עם מיטב הכוריאוגרפים המובילים בעולם בהם: מאטס אק, יז׳י קיליאן, יוהאן אינגר, סאשה וולץ, אלכסנדר אקמן ועוד. בנוסף, עבדה בגרסה הישראלית והאוסטרלית של פורמט הטלוויזיה המצליח SO YOU THINK YOU CAN DANCE (נולד לרקוד) וכן עבדה באוסטרליה גם עם הזמרת קיילי מינוג.

לאה ינאי ואחותה מורן סטלה ינאי בעת חזרתה הביתה מהשבי
לאה ינאי ואחותה מורן סטלה ינאי בעת חזרתה הביתה מהשבי. צילום: דובר צה״ל

בחודשים האחרונים לאה ינאי פעלה למען שחרור אחותה מורן סטלה ינאי שנחטפה ממסיבת הנובה, עד שמורן חזרה לאחר 54 יום בשבי בעזה וניצלה. סיפור הגבורה של מורן סופר ב'עובדה' כחצי שנה לאחר השחרור, וגם ב N12 –

@n12news

"אחד מהשומרים היה רוצה שאסתכל עליו כל הזמן": לאחר שהוחזקה בשבי החמאס 54 יום, מורן סטלה ינאי מדברת. #חדשות12 #n12 #חרבותברזל #מלחמה

♬ original sound – N12

השופטת החדשה של רוקדימים, לאה ינאי, משמשת בימים אלו כשופטת במסגרות המובילות בארץ בהן ״רקדן מצטיין״ בצה״ל, תחרויות בלט וריקוד עכשווי בינלאומי ויועצת חיצונית בתחום המחול של משרד התרבות והספורט. בקרוב נראה אותה על המסך כש21 כוכבים יתחרו על הרחבה על קולות 4 השופטים – לאה ינאי, אנה ארונוב, דוד דביר ואלי מזרחי.

העונה החדשה של רוקדים עם כוכבים צפויה לעלות במהלך חודש יוני בקשת 12.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מיטב ועילי חסינים – איך תיראה ההדחה הקרובה?

טילטיל והבן שלו - ראשית

זוכה הריאליטי מבקש – 'אל תשפטו אותי'