" תמיד יש חששות כי הכל יכול לקרות" – יוסי בן יוסף בראיון לקראת פרק המוקדמות

הוא נחשב לאחד המתמודדים האהובים בכל העונות של נינג'ה ישראל. בעונה השנייה סיים במקום ה5- לאחר פסילה דרמטית בגמר. בעונה שאחרי סיים באותו מיקום, ובעונה האחרונה למרות ביצוע מדאיג בשלב המוקדמות, סיים לבסוף במקום ה11 בגמר. מאז הוא ממשיך לחרוש את קירות הטיפוס בארץ, ובעולם. הערב, בעונה הרביעית שלו, יוסי בן יוסף יתחיל את המסע שלו כשהיעד הוא הר המידוריאמה בסוף העונה. 

יוסי בן יוסף בקיר טיפוס. צילום: עומר אלפנדרי

העונה כל אחד לא מתמודד רק מול עצמו אלא גם מול עוד מתחרה במקביל. יש חששות להדחה כבר במעמד הדו קרב?

תמיד יש חששות כי הכל יכול לקרות. אתה נמצא בתחרות עם הרבה לחץ אז כל טעות קטנה יכולה לעלות ביוקר. השנה זה לא רק קרב נגד המסלול אלא יש עוד מישהו שממש מתחרה מולך, הכי חשוב לי זה בעיקר לנסות ולהשאר רגוע וממוקד ולא לתת לרעשי רקע להפריע לי.

גם העונה אתה מגיע עם אחיך, דניאל, שהגיע לחצי הגמר בעונה הקודמת. יש סיכוי לראות את שניכם יחד בגמר העונה?

הכי חשוב לי זה להתרכז במוקדמות במיוחד שיש את הדו קרב העונה, אז להסתכל על הגמר עוד לפני המוקדמות זה לא אופציה מבחינתי.

אפרופו אחים, התאומים שרים מאיימים לשדוד את העונה יחד שאר חברי 'הכנופייה'. ככוכב ותיק, עד כמה לוקחים אותם ברצינות בתחרות?

אני ממש נהנתי לראות אותם על המסלול במוקדמות, נותנים הופעה כזאת מדהימה. אז ברור שלוקחים אותם ברצינות. דניאל ואני לא מתאמנים ביחד בדרך כלל, אני יותר התמקדתי באימוני טיפוס והוא התאמן עם הכנופייה המון. אני מאמין בו ואני חושב שהוא יכול להגיע רחוק, חוץ מזה שזה תמיד כיף לראות את אחיך הקטן רודף אחרי החלום שלו ומצליח גם להגשים. אגב, יצא לי גם לראות את הכנופייה באימונים, יש לנו קבוצה שנקראת ווארקאוט we the best, ואנחנו מתאמנים לפעמים ביחד ככה שידעתי למה לצפות.

גמר גם הפעם? יוסי בן יוסף אחרי הביצוע בחצי הגמר בעונה 2. צילום: עודד קרני

רוב הנינג'ות פרשו לאחר 4 עונות. האם מדובר בעונה האחרונה שלך כמתמודד?

אני כל כך אוהב להתחרות, זה חלק מDNA שלי. אני חושב שכל עוד אני אוכל, אני אמשיך להתחרות בטיפוס ובנינגה. העיקר להמשיך ולחיות את העולם של התחרויות.

מה השאיפות להמשך ליום שאחרי הנינג'ה? מתישהו זה יגיע

אני יודע שמתישהו זה יגיע. האמת אני כבר עכשיו תוהה לעצמי מה אני רוצה לעשות בעתיד אבל יחד עם זאת מזכיר לעצמי שיש לי עוד כמה שנים בודדות למקסם את הפוטנציאל שלי בעולם התחרות. אני מנסה לשים את הטיפוס במקום הראשון ותוך כדי אני רוצה ללמוד ומנסה להנות מהחיים עצמם.

אם תגיע לגמר – מי השלושה שיהיו התחרות הכי גדולה שלך?

ללא ספק יש המון מתחרים חזקים השנה אבל ההימור שלי השנה זה יוגב מלכה, שניאור שמח וגיל מרנץ. אני פשוט חושב שהם ברמה עולמית.

יוסי בן יוסף, הערב בדו קרב המוקדמות בנינג'ה ישראל, 21:15, קשת 12

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בטטת כורסה גל רובין בר מצווה תמונה-ראשית

גל רובין חגגה בר מצווה. השורדים אישרו הגעה – ולא הגיעו

7 המפורסמים מתחת למסכות נחשפים!